Cıvata Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Cıvata çeşitleri oldukça fazla olmasıyla dikkat çekiyor. Bu çeşitlilik kullanıldığı alana göre de değişkenlik gösteriyor. Ancak en yalın tanımıyla cıvatalar sıkça kullanılan bağlantı elemanlarıdır. İki parçanın birbiriyle birleştirilmesine etki gösterir. Bu noktada kullanıldığı alana göre de farklı cıvata türleri ve boyutları bulunuyor.  Normal yani standart üretilen cıvataların yanı sıra özel olarak üretilenler de bulunuyor. Özel cıvataların kendi içinde türleri bulunsa da net olarak ölçüleri vermeniz halinde üretilerek sunulur. Bu içeriğimizde tüm cıvata türlerini ve özelliklerini sizler in hazırladık. Hemen içeriğimizin devamını inceleyerek merak ettiğiniz soruların yanıtlarını alabilirsiniz.

Cıvata türleri nelerdir?

Cıvata çeşitleri oldukça fazla olmasıyla dikkat çekiyor. Nitekim genelde tümü birbiri ile benzerlik gösteriyor. Sadece baş kısımlarına göre ayrılıyorlar. Hızlıca sıkça kullanılan standart ve özel cıvata çeşitlerinin isimlerini aktarmak gerekirse de;

·         Halka başlı cıvata çeşitleri (özel)

·         Göz başlı cıvata çeşitleri (özel)

·         U cıvata çeşitleri (özel)

·         Flanşlı Cıvata çeşitleri (özel)

·         Altı köşe başlı cıvata türü (standart)

·         Allen cıvata türü (standart)

·         Havşa başlı cıvata türü (standart)

·         Tornavida ağızlı cıvata türü (standart)

·         Yıldız tornavida ağızlı cıvata türü (standart)

Yukarıda tüm cıvata çeşitlerini listeledik. Bu cıvatalar arasında özel olanlar da yer alıyor. Eğer özel üretim cıvata istiyorsanız ölçü ve detaylı bilgi aktarmak üzere firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Cıvata fiyatları nedir?

Cıvata çeşitleri kadar fiyatlar da sıkça merak edilip araştırılıyor. Bu noktada birden fazla cıvata çeşidi olduğunu vurguladık. Bu nedenle cıvatalar hakkında kesin ve net bir fiyat vermek tamamen yanlış olacaktır. Özellikle de özel üretim cıvata çeşitleri için fiyatlar oldukça değişkendir. Çünkü ölçüye ve türe göre fiyatlar belirleniyor. Bu konuda en doğru bilgiyi hizmet alacağınız firmadan alabilirsiniz. Ya da cıvata satan adresler ile irtibata geçerek fiyat teklifleri hakkında ayrıntılı bilgi talebinde de bulunabilirsiniz. Öte yandan özel cıvata üretimi yapan bir firma olarak hizmet vermeye hazır bulunuyoruz. Hemen bizimle iletişime geçerek bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

KATALOĞU İNDİRMEK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ.
Konusunda uzman, profesyonel satış ekibimizin size en kısa zamanda dönüş yapabilmesi için lütfen alttaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Ürün talebinizi, adet ve sevkiyat adresi bilgilerini belirterek gönderiniz. İlginiz için şimdiden teşekkür ederiz.