Özel Cıvatalar

Özel cıvata üreticileri arasında olan Birikim Cıvata, standart cıvataların yani sıra özel cıvatalar da en çok üretimini yaptığı ürünler arasında yer alır. Bunun sebebi makine çeşitlerine göre özel cıvata çeşitlerine ihtiyaç duyulmasıdır.  Bilindiği üzere özel cıvata bir bağlantı elemanıdır ve çok önemlidir. Bu yüzden kaliteli bir şekilde temin etmek gerekir. Bilindiği üzere cıvata ve birleştirme elemanları kalite açısından ürünün performansını etkiler. Ürünleri birleştirmek için, tercih edilen bağlantı elemanlarının üretimi firmamız tarafından yapılır. Özel Civatalar, isteğe göre ölçüler de sunulur.

Özel bir şekilde üretilen cıvatalar için firmamızı tercih edebilirsiniz. Öncü firmalardan biridir ve profesyonel olarak hizmet verir. Bütün ürünlerin özellikleri ve fiyatları hakkında detaylı olarak bilgi almak için iletişim yeterli olacaktır. Hem özel hem de standart cıvata satın alabilirsiniz.

Özel Cıvata Çeşitleri

Özel cıvatalar kullanım alanına göre değişik özellikler de üretilir. Ürün tercihi kullanım amacı ve alanına göre yapılırsa, daha iyi performans alınır. Firmamız da istediğiniz boyutlarda üretim yapılır. Üretim fazla olduğu için, talepte yoğundur. Siz de hizmet alabilirsiniz.

Fiyatlar hakkında net bilgi vermek mümkün değildir. Herkesin aldığı hizmete göre fiyatlar değişiklik gösterir. Firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz. Bu konuda uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmet verilir. Siz de İstediğiniz zaman tercih edebilirsiniz. Uzman ekipten, profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Özel olarak cıvata yaptırabilirsiniz. Detayların hepsini hizmet öncesi firmamızla konuşup, ona göre karar verebilirsiniz. 

M10 – M22, arası 200mm-1500 mm boya kadar
M24 – M100, 1500 mm boya kadar

KATALOĞU İNDİRMEK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ.
Konusunda uzman, profesyonel satış ekibimizin size en kısa zamanda dönüş yapabilmesi için lütfen alttaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Ürün talebinizi, adet ve sevkiyat adresi bilgilerini belirterek gönderiniz. İlginiz için şimdiden teşekkür ederiz.