HAMMADDE

Önemli konulardan biri olan hammaddelerin seçim ve temin edilmesi ve ülkemizden ya da Avrupa’dan çelik üreticilerinden el de edilir.  Birçok türü vardır ve farklı amaçlar ile kullanılabilir. Vakumlu, çatlak kontrollü, kalite belgelisi olan bir hammadde her açıdan detaylı bir şekilde kontrol edilir ve buna göre yazılır.  Kontrol yapıldıktan sonra çıkan sonuçtaki bütün bilgiler kaydedilir, raporlanır, kayıtlar, önemlidir ve daha sonraki en süreçte kullanılır. Öncelikle hammadde nedir, bunu detaylı olarak bilmek gerekir. Cıvata hammedde tedarikçileri ve cıvata hammedde imalatı yapan firmalardan tedarik edilen parçalar ile özel cıvata imalatı yapmaktayız.

Hammadde Nedir?

Hammadde bütün ürünlerin temel yapıtaşına verilen isimdir. Bundan dolayı da ürünlerin kaliteli ve fonksiyonelliği, tamamen hammaddenin kalitesi ile alakalı bir durumdur. Hammaddelerin tercih edilmesi ve temin edilmesi için en doğru adreslerden biri firmamızdır. İstediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz. Birikim Cıvata firması adı altında en kaliteli hizmet verilir. Firmamız da yer alam hammaddelerin hepsini kalite belgeli vardır ve detaylı olarak analiz edilmiştir. Cıvata imalatı için ihtiyaç duyulan hammadde temini için siz de hizmet alabilirsiniz.

Hammaddeler için sunulan fiyatlar farklılık gösterir. Cıvata hammadde türleri üretim amacına göre değişiklik gösterir ve bu fa fiyatları belirler. Her hammadde farklı özelliklere sahiptir. Fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyenler bu konuda firmamızdan hizmet alabilir. Fiyatlar genel olarak herkese hitap edecek şekilde ekonomiktir. Siz de kaliteli ve güvenilir bir hizmet almak isterseniz, tercih edebilirsiniz. 

En önemli aşamalardan biri olan hammaddelerin seçim ve temini, sadece akredite Türk ya da Avrupa’lı çelik üreticilerinden sağlanmaktadır.

Vakumlu, çatlak kontrollü, kalite belgeli hammaddeler işletmeye kabul edilmeden önce, spektral, boyutsal, görsel ve mekanik özellikleri açısından detaylı kontrol edilmektedir.

Kontrol sonuçlarına ait tüm bilgiler kaydedilip, raporlanmakta, kayıtlar, tedarikçi performans iyileştirme süreci için tedarikçi değerlendirmelerinde kullanılmaktadır.

Aşağıdaki açılır panelde, kullanılmakta olan hammaddelere ilişkin listeyi bulabilirsiniz.

Hammadde

Hammadde tüm ürünlerin en temel yapıtaşıdır. Bu nedenle de ürünlerin kaliteli ve işlevselliği tamamen hammaddenin kalitesi ile doğrudan ilişkilidir. Hammaddelerin seçimi ve temini için en doğru adreslerden birine geldiğinizden emin olabilirsiniz. Birikim Cıvata firması olarak en kaliteli hammaddelere yer veriyoruz. Firmamız bünyesindeki tüm hammaddeler kalite belgeli olup özellik açısından analiz edilmiştir. Cıvata imalatı için gerekli olan hammeddlerin temini ve satışını yapmaktayız.

Hammadde Çeşitleri

Hammadde çeşitleri de birbirinden farklılık gösteriyor. Firmamızda yer alan ve açılır panelde kullanılan hammaddeleri listelemek gerekirse de;

·         GENEL YAPI ÇELİKLERİ

·         SEMENTASYON ÇELİKLERİ

·         ISLAH ÇELİKLERİ

·         YAY ÇELİKLERİ

·         OTOMAT ÇELİKLERİ

·         PASLANMAZ ÇELİKLER

·         İNDÜKSİYONLA YÜZEYİ SERTLEŞTİRİLEBİLEN ÇELİKLER

·         ALAŞIMSIZ TAKIM ÇELİKLERİ

·         SICAK İŞ TAKIM ÇELİKLERİ

·         HIZ ÇELİKLERİ

Hammadde Fiyatları

Yukarıda listelediğimiz açılır panel hammaddeleri için sunulan fiyatlar farklılık gösteriyor. Cıvata hammadde çeşitleri üretim amacına göre farklılık göstermektedir. Çünkü her hammaddenin yapısı ve türü de farklıdır. Fiyat detayları hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız hemen firmamız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

KATALOĞU İNDİRMEK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ.
Konusunda uzman, profesyonel satış ekibimizin size en kısa zamanda dönüş yapabilmesi için lütfen alttaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Ürün talebinizi, adet ve sevkiyat adresi bilgilerini belirterek gönderiniz. İlginiz için şimdiden teşekkür ederiz.