Saplamalar & Ankrajlar

Cıvata saplamalar ve ankrajlar da bilindiği üzere en önemli bağlantı elemanları arasında yer alırlar. Birçok farklı ürünün birleştirilmesinde tercih edilen bu elemanlar, kalite ve dayanıklılık bakımından son derece önemli bir yere sahiptir.  Burada satın almak istediğiniz firma önemlidir. Kaliteli hizmet verildiğinden emin olmak gerekir. Cıvata saplama imalatı ve ankraj imalatı yapan Birikim Cıvata endüstriyel alanda özel üretimler yapmaktadır.

Bu konuda firmamızı tercih edebilirsiniz. Hem standart hem de özel ölçülere sahip olan saplama, ankraj ürünlerin üretimi yapılır. Endüstriyel saplama ve ankraj imalatı yapan firmamız lazım olan bütün ürünler hakkında size detaylı olarak bilgi verir. Eğer siz de hizmet almak istiyorsanız hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Uzman personel sizi merak ettiğiniz her konu hakkında detaylı olarak bilgilendirir.

Saplamalar ve Ankraj Çeşitleri    

Saplamalar ve ankraj çeşitleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Özellikle hem standart hem de özel ürün seçeneklerinden yararlanma imkânı bulabilirsiniz. Özellikle de özel ölçüler konusunda firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Firmamız herhangi bir boy sınırı olmadan hizmet verir.

Cıvata saplama ve ankraj üretimi konusunda profesyonel olan ekip hem ürün hem de fiyat detayları hakkında size istediğiniz zaman bilgilendirme yapar. Sektörün önde gelen firmalarından biri olduğu için, saplama ve ankraj ürün çeşitlerini bulabilirsiniz. Hem yurt içi hem de yurt dışı satış yapılır. Bu konuda detaylı bilgi sahibi olup, aynı zamanda fiyatlar hakkında öğrenmek istediğiniz şeyler varsa, arayabilirsiniz. 

M10 – M22, 200mm – boy sınırı yok
M24 – M130, boy sınırı yok

DIN 975,  DIN 976,  DIN 938,  DIN 939,  DIN 940,  DIN 525,  DIN 529,  DIN 2509,  DIN 2510,  DIN 797,  DIN 835,  DIN 6379, J-L-U-T-Gözlü Ankrajlar

Saplamalar ve ankrajlar en önemli birleştirme elemanları arasında yer alıyor. Çeşitli ürünlerin birleştirilmesinde kullanılan bu elemanları hem kalitesi hem de dayanıklılığı oldukça önem arz ediyor. Bu noktada satın almak üzere den doğru adreslerden birine geldiğinizden emin olabilirsiniz. Birikim cıvata firması olarak standart ve özel ölçülere sahip olan saplama, ankraj ürünleri üretiyoruz. Endüstriyel saplama ve ankraj imalatı yapan Birikim Cıvata ihtiyacınız olan ürünlere dair daha detaylı bilgi alarak satın almayı istiyorsanız hemen firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İlgili ekip arkadaşlarımız tüm süreçlere istinaden sizi bilgilendirecektir.

Saplamalar ve ankraj çeşitleri

Saplamalar ve ankraj çeşitleri için standart hem de özel ürün seçeneklerine yer verdiğimizi belirtmiştik. Özellikle de özel ölçüler için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Birikim cıvata firması olarak M10 – M22, 200mm ve M24 – M130 ürün çeşitlerini boy sınırı olmaksızın üretiyoruz. İlgili standart ürün kodlarımız ise şu şekildedir;

·        DIN 975

·        DIN 976

·        DIN 938

·        DIN 939

·        DIN 940

·        DIN 525

·        DIN 529

·        DIN 2509

·        DIN 2510  

·        DIN 797  

·        DIN 835

·        DIN 6379

·         J-L-U-T-Gözlü Ankrajlar

Ürünlerimizi inceleyerek güvenle satın alabilirsiniz. Özel ölçülerdeki siparişleriniz için ise bizimle irtibata geçmeniz gerekiyor. Bizi arayarak talep ettiğiniz ürüne istinaden ayrıntılı bilgi sunup dönüş alabilirsiniz.

Saplamalar ve ankraj fiyatları

Saplamalar ve ankraj fiyatları için firmamız tarafından sunulan fiyatlar da yine en çok merak edilen konular arsında yer alıyor. Ancak hem standart hem de özel ölçü seçenekleri mevcut olduğu için fiyatlarımız da değişkenlik gösteriyor. Net fiyat tekliflerimizi duymak üzere bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Cıvata saplama ve ankraj imalatı konusunda ilgili uzman ekiplerimiz hem ürün hem de fiyat detayları hakkında sizi ayrıntı olarak bilgilendirir. Sektörün lider firmalarından biri olarak tüm saplama ve ankraj ürün seçeneklerine yer vermeye özen gösteriyoruz. Dilerseniz firmamızı doğrudan ziyaret ederek de bilgi almanız mümkündür. Öte yandan firma olarak hem yurt içi hem de yurt dışı satışlarımızın da mevcut olduğunu bilmelisiniz.

KATALOĞU İNDİRMEK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ.
Konusunda uzman, profesyonel satış ekibimizin size en kısa zamanda dönüş yapabilmesi için lütfen alttaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Ürün talebinizi, adet ve sevkiyat adresi bilgilerini belirterek gönderiniz. İlginiz için şimdiden teşekkür ederiz.